wtorek, 8 kwietnia 2014

Witam ! Dziś będę uczyć was robić szalone czekoladowe coś do picia o podobnym smaku do kakałka ! Hihi , to dal tych którym się nudzi ;*
Więc potrzebujemy :
-Kubek
-Mleko
-Tarkę
-Czekoladę
-Coś w czym podrzejemy mleczko
-Łyżki
-Nutellę
-Talerz
Tutaj to moje składniki , czekolada moze być dowolna byle by bez nadzienia bo ciężej się trze :33
Nutelle mam schowaną więc się nie martwcie xd.

Bierzemy tależ i stawiamy na nim tarkę. 
Następnie otwieramy czekoladę i trzemy.

No to tak mniej więćej wygląda. :33
Teraz bierzemy łyżeczkę i przekładamy potartą czekoladę do kubka ^^ :33

Teraz lejemy mleczko do garnka i podgżewamy aż uznamy że mleko jest na tyle ciepłe że nas zaspokoi :33
Następnie wlewamy mleko do naszego kubeczka.
Teraz mieszamy łyżeczką w kubeczku. Potem otwieramy nutellę i bierzemy dwie duże łyżki i wsadzamy do kubka. Potem mieszamy. Wła La ! Smacznego ! ^^

Za wszelkie nie wypały , bóle brzucha i biegunki nie odpwoiadam. Miłej zabawy ! :33 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz