wtorek, 8 kwietnia 2014

Witam ! Dziś będę uczyć was robić szalone czekoladowe coś do picia o podobnym smaku do kakałka ! Hihi , to dal tych którym się nudzi ;*
Więc potrzebujemy :
-Kubek
-Mleko
-Tarkę
-Czekoladę
-Coś w czym podrzejemy mleczko
-Łyżki
-Nutellę
-Talerz
Tutaj to moje składniki , czekolada moze być dowolna byle by bez nadzienia bo ciężej się trze :33
Nutelle mam schowaną więc się nie martwcie xd.

Bierzemy tależ i stawiamy na nim tarkę. 
Następnie otwieramy czekoladę i trzemy.

No to tak mniej więćej wygląda. :33
Teraz bierzemy łyżeczkę i przekładamy potartą czekoladę do kubka ^^ :33

Teraz lejemy mleczko do garnka i podgżewamy aż uznamy że mleko jest na tyle ciepłe że nas zaspokoi :33
Następnie wlewamy mleko do naszego kubeczka.
Teraz mieszamy łyżeczką w kubeczku. Potem otwieramy nutellę i bierzemy dwie duże łyżki i wsadzamy do kubka. Potem mieszamy. Wła La ! Smacznego ! ^^

Za wszelkie nie wypały , bóle brzucha i biegunki nie odpwoiadam. Miłej zabawy ! :33 

piątek, 4 kwietnia 2014

Witajcie ! ^^
Bywają gorszę i lepsze dni , co nie ? ^^ A piątek pod wieloma pozorami jest tym dobrym ^^ U mnie już po rekolekcjach , z czego niezbyt się cieszę bo mogły by być jeszcze raz :33
Ogółem cieszę się że jest już cieło! Ale komary atakują! 
Jeśli wy też macie z tym problem radzę zakupić olejek waniliowy i się nim wysmarować. Będziecie łądnie pachnieć a do tego komary będą uciekać ! :3 
To naprawdę pomaga , co wam szkodzi spróbować co nie ? ^^ 
Jeśli nie wiecie gdzie można zakupić ten cudowny eliksir to tutaj macie linka :
http://www.ecoshop.com.pl/p424,olejek-waniliowy-7ml-kompozycja-zapachowa.html

Mam nadzieję że pomogłam ;*

poniedziałek, 17 marca 2014

Ohayo ! *czyli cześć dla niewtajemniczonych*
Może zacznę od wytłumaczenia dlaczego tytuł bloga to Zielony Księżyc skoru tutaj nic nie ma zielonego. To dosć proste. Natsuki - Zielony Księżyc. Hihi , tak z Japońskiego.
A teraz wytłumacze czemu tutaj jest tak dużo różowego i w ogóle. Hmmm...najprościej mówiąc po prostu miałam ochotę zrobić coś różowego , no bo kolor różowy koajrzy mi się ze słodkim kolorkiem *O* Niekoniecznie chodziło mi o to żeby mój blog był słodki xd. Chyba że jest tak odbierany to nie mam nic przeciwko ;* Jeśli macie jakieś pytania związane z blogiem , lub moją osobą chętnie na nie odpowiem c: No chyba że wolicie czekać na kolejne posty które będą opiswać mnie i moje dni xd.