piątek, 4 kwietnia 2014

Witajcie ! ^^
Bywają gorszę i lepsze dni , co nie ? ^^ A piątek pod wieloma pozorami jest tym dobrym ^^ U mnie już po rekolekcjach , z czego niezbyt się cieszę bo mogły by być jeszcze raz :33
Ogółem cieszę się że jest już cieło! Ale komary atakują! 
Jeśli wy też macie z tym problem radzę zakupić olejek waniliowy i się nim wysmarować. Będziecie łądnie pachnieć a do tego komary będą uciekać ! :3 
To naprawdę pomaga , co wam szkodzi spróbować co nie ? ^^ 
Jeśli nie wiecie gdzie można zakupić ten cudowny eliksir to tutaj macie linka :
http://www.ecoshop.com.pl/p424,olejek-waniliowy-7ml-kompozycja-zapachowa.html

Mam nadzieję że pomogłam ;*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz