Może zacznę od wytłumaczenia dlaczego tytuł bloga to Zielony Księżyc skoru tutaj nic nie ma zielonego. To dosć proste. Natsuki - Zielony Księżyc. Hihi , tak z Japońskiego.
A teraz wytłumacze czemu tutaj jest tak dużo różowego i w ogóle. Hmmm...najprościej mówiąc po prostu miałam ochotę zrobić coś różowego , no bo kolor różowy koajrzy mi się ze słodkim kolorkiem *O* Niekoniecznie chodziło mi o to żeby mój blog był słodki xd. Chyba że jest tak odbierany to nie mam nic przeciwko ;* Jeśli macie jakieś pytania związane z blogiem , lub moją osobą chętnie na nie odpowiem c: No chyba że wolicie czekać na kolejne posty które będą opiswać mnie i moje dni xd.
